Meble.Aszas


pozyczki online
łść

Meble kuchenne

Głównym naszym założeniem w produkcji mebli kuchennych jest ich funkcjonalność,według potrzeb indywidualnych klientów. Chcemy aby każda kuchnia była niepowtarzalna,dlatego też wykonujemy je z wielu bardzo różnych i różnobarwnych materiałów lakierniczo-foliowanych oraz oklein modyfikowanych i naturalnych.

Osobom ceniącym sobie nowoczesność możemy zaproponować prostą formę frontów,bez frezowań,którym charakter nadadzą bardzo ciekawe lakiery,folie czy forniry modyfikowane.Uzupełnieniem do tych mebli,jak i dla osób lubiących nowości techniczne mogą być oświetlenie led różnokolorowe z pilotem,zawiasy elektryczne,podnośniki gazowe i elektryczne oraz ramki aluminiowe z szybą lacobel.

Dla osób lubiących kuchnię klasyczną proponujemy fronty z wieloma rodzajami frezowań i bardzo dużą gamą kolorów folii imitujących drewno jak i fronty z litego drewna.

Dodatkiem mogą być ozdoby typu korona górna i dolna oraz kratki z drewna w ramkach zamiast szkła. Oczywiście cały czas jesteśmy otwarci na państwa propozycje i projekty,ponieważ uważamy że kuchnia to nie tylko miejsce przygotowań posiłków,porannych spotkań czy nocnych rozmów.Chyba każdy z nas kojarzy to miejsce inaczej poprzez zapachy lub atmosferę zbliżających świąt,a jednocześnie tak samo-to SERCE I CIEPŁO DOMU.

W ofercie mebli kuchennych posiadamy następujące opcje frontów MDF :
- Meble z frontami MDF
- Meble z frontami MDF patyna
- Meble z frontami MDF na wysoki połysk
- Meble z frontami MDF lakierowanymi

Cennik:

TYP FRONTU CENA
Kuchnia z płyty laminowanej 750zł (190 euro)mb.
Kuchnia MDF -880zł(220 euro) mb.
Kuchnia MDF patyna 950 zł(240 euro) mb.
Kuchnia MDF wysoki połysk 980 zł(250 euro) mb.
Kuchnia MDF lakierowane fronty 1300 zł330 euro) mb.
Kuchnia z frontami drewnianymi 1400 zł(350 euro).mb

 Wszystkie meble kuchenne na wymiar-montaż-gratis.

Obejrzyj przykładowe realizacje kuchni - Katalog Anna Lux